Укр Рус

Співробітництво

ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ ЕКОНА» продовжує активно проводити роботу з пошуку нових партнерів по всій території України і за її межами.

Побудова довгострокових партнерських відносин є стратегічним пріоритетом розвитку нашої компанії. Ми дотримуємося доброзичливої політики по відношенню до наших колег і вітаємо будь-яке взаємовигідне співробітництво. Ви завжди зможете розраховувати на нашу підтримку, розуміння, індивідуальний підхід до Вас як до партнера.

Ми завжди раді зустрічам з новими партнерами, будь-то професіонал, або підприємець, який тільки що відкрив власну справу. Для початку роботи Вам необхідно зробити лише один дзвінок (контактну інформацію Ви зможете знайти в розділі «Контакти») і досвідчені співробітники нашої компанії зможуть відповісти на будь-яке Ваше питання.

Переваги роботи з ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ ЕКОНА»:

  • Стабільна якість нашої продукції. Ми ведемо суворий контроль сировини для виробництва наших продуктів, від його закупівлі до постачання. Всі наші партнери забезпечені усіма необхідними документами, сертифікатами якості та відповідності.
  • Широкий асортимент. Наші торговельні марки за весь час роботи компанії міцно вкоренилися в умах споживачів, а тому і добре відомі.
  • Високий рівень сервісу і гнучкий підхід до кожного партнера.
  • Можливість виробництва продуктів під власними торговими марками ( "Private Label") на взаємовигідних умовах.